fbpx
Chalupa Hříbek , Benecko 58

Interiéry Hříbku

Místo pro odpočinek, zábavu i sport

Soukromí a pohodlí…

Chalupa Hříbek má 6 samostatných ,dobře vybavených apartmánů tak, aby obyvatelé jednotlivých pokojů po setkáních s přáteli ve společenské místnosti mohli užívat nerušeného soukromí ve svých místnostech. Každý apartmán je vybaven koupelnou s WC, kuchyňským koutem s ledničkou,MW troubou a varnou konvicí, jídelním stolem a židlemi, TV. 

K interiéru patří také velká společná dobře vybavená kuchyň (myčka nádobí, trouba, sporák plynový i elektrický, americká lednice, MW, v. konvice, kapslový a překapávací kávovar) spojená se společenskou místností.

Ve společenské místnosti, kromě krbu a dostatku míst k sezení i tanci :-), najdete stolní fotbálek, elektronické šipky, internetovou TV s kabelem HDMI a AV pro připojení Vašich notebooků a smartphonů.  Celá chalupa je pokryta kvalitním signálem WIFI.

Společenská místnost je také propojena s velkou koupelnou, kde se nachází infrasauna pro až 6 osob s karbonovými zářiči, a vířivka  s perličkovou  a hydro masáží . Je tam také WC a pračka pro hosty.

Finská sauna se nachází pod terasou a je propojená s krytým bazénem. Ten v zimě není vyhřívaný, a proto je v něm ideální teplota 🙂 pro ochlazení po sauně…. Ale pro pravé dobrodruhy je venku , vedle finské sauně instalovaný koupací sud 1000 l s vodou protékající z nedalekého pramene 🙂

Společná kuchyně v přízemí

Společenská místnost

Apartmán v přízemí

Nachází se v původní, roubené části chalupy. Skládá se ze dvou místností – kuchyň s jídelním stolem a rozkládacím gaučem, a ložnice s 5ti lůžky

Pokoj č.4

5 lůžek

Video : 

Pokoj č. 5

Pokoj č.6

4 lůžka

VIDEO ZDE: 

Pokoj č.7

6 lůžek – největší apartmán

Pokoj č.8

4 lůžka

Vířivka a infrasauna

Malé wellnes na Hříbku…

VIDEO ZDE : https://www.youtube.com/watch?v=JlvGGCBEyyg&feature=youtu.be

Finská sauna

Tady se fakt zahřejete 🙂